Příběhy ze života

Přečtěte si příběhy lidí, kterým mediace pomohla s řešením různých sporů.

Podařilo se nám vypořádat majetek, levně a rychle

S ženou Ivanou jsme se před rokem rozvedli. Děti už máme dospělé. Syn bydlí s přítelkyní v bytě ve městě, dcera s ženou a psem v našem společném domě. Já jsem se z domu odstěhoval před dvěma roky, protože s Ivanou se to už nedalo vydržet. Příšerně mě štvala, tak jsem si říkal, že si dáme pauzu. Mám samotu celkem rád, ale být stále úplně sám mi po určité době taky přestalo vyhovovat. Tak jsem si na internetu našel známost. Nebyla to žádná krasavice ani nebyla z nejchytřejších, ale já jsem si vedle ní připadal mužný, chytrý, schopný a přitažlivý. Měli jsme spolu moc pěkný vztah.

Číst dál: Podařilo se nám vypořádat majetek, levně a rychle

Z mediace jsem neodcházel jako poražený ani já ani manželka

U mediátora jsme se ocitli s manželkou Hankou v souvislosti s řešením výchovy našeho desetiletého syna Honzíka. Po rozvodu.

Číst dál: Z mediace jsem neodcházel jako poražený ani já ani manželka

Mediace mi zachránila manželství.

Mediace mi zachránila manželství.

S manželem Petrem jsem se seznámila  ve svých 22 letech.   Jemu  bylo o patnáct  víc  a měl  už za sebou jedno neúspěšné manželství,  ze kterého se narodil syn  Martin. 

Petr mi od první chvíle nesmírně imponoval. Štíhlý, sportovní typ, úspěšný manažer zahraniční firmy, finančně zajištěný. Na rozdíl  ode mě mluvil plynně německy a anglicky. Hýčkal mě drahými dárky a exotickými dovolenými.

Číst dál: Mediace mi zachránila manželství.

Příběh mediátorky Renaty

K mediaci a k roli mediátora mě přivedla moje dobrá osobní zkušenost s mediací z práce.

A takhle příběh začal…

Před pěti lety jsem začala pracovat v jedné americké firmě na pozici sales manažera společně s mladým slovenským kolegou Petrom-marketingovým manažerem.

Číst dál: Příběh mediátorky Renaty

TOP